Trados Studio 2022

Trados do 28.11 w promocjach, zarówno na stronie RWS jak i u polskiego dystrybutora.

Zniżka do 45%

https://www.trados.com/store/
https://www.lspsoftware.pl/specjalna-promocja-tylko-do-czwartku

Abbyy FineReader

Program, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba, podstawowa “broń” tłumacza w walce z PDF-ami. Wersja 16 w nowym, subskrypcyjnym modelu sprzedaży, tym bardziej warto sięgać po promocje.

Zniżka 50%

https://nowoczesnetechnologie.pl/

Nord VPN

VPN (Virtual Private Network – wirtualna sieć prywatna) pozwala nie tylko na ukrycie swojej lokalizacji, ale również na korzystanie z określonych stron internetowych na terenie innego kraju, co dla tłumaczy czasami może mieć duże znaczenie – np. możliwość uzyskania napisów w innym języku w popularnych serwisach streamingowych czy oglądanie obcojęzycznej telewizji. Ale VPN przydaje się też choćby przy wyszukiwaniu w innych wersjach językowych/krajowych w wyszukiwarce Google – jest to znacznie szybsze rozwiązanie niż konieczność pamiętania o zmianie ustawień w samym Google.

Zniżka 63%

https://nordvpn.com/pl/

Deposit Photos

Baza 200 milionów zdjęć, grafik i filmów do wykorzystania w celach prywatnych i biznesowych. Wciąż jeden z serwisów, w którym można znaleźć prawdziwe perełki, dzięki czemu Twoja strona internetowa, profil w sieci społecznościowej czy e-book nabierze rumieńców 🙂 A z okazji Black Friday na AppSumo możesz kupić 100 zdjęć za 39€ (lub wielokrotność) z dożywotnim dostępem!

100 zdjęć za 39€

Deposit Photos

Carbonite

Aplikacja do archiwizowania danych w chmurze. Pracuje w tle, robiąc bieżące kopie zmienionych plików lub wykonuje back-up całego komputera (albo wybranych folderów) w określonych godzinach. 

Zniżka 40%

https://www.carbonite.com/

Udemy

Platforma z kursami on-line. Przed zakupem warto sprawdzić, kiedy dany kurs został nagrany, czy nie ma nowszych wersji z tego samego zakresu i co na jego temat mówią użytkownicy. Znajdziesz tu zarówno proste, szybkie szkolenia z wąskich specjalizacji, jak i rozbudowane kursy, obejmujące szersze zagadnienia. 

Kursy od 9.99€

https://www.udemy.com/

HappyScribe

Aplikacja do robienia automatycznej transkrypcji z nagrań w 62 językach (również polskim). Przydatna szczególnie przy tłumaczeniu nagrań audio/wideo. Przed zakupem sprawdź ograniczenia danej opcji (np. w opcji podstawowej masz tylko 2 godziny transkrypcji miesięcznie). Dożywotni dostęp.

Od 69 €

Happy Scribe

LSP Expert

Popularny system do zarządzania projektami tłumaczeniowymi (dla freelancerów i małych zespołów) teraz w promocyjnej cenie – warto sprawdzić!

40% zniżki

https://lsp.expert/


Masz swoje typy? Napisz w komentarzu!

Podobne wpisy